Logo Gminy Radków

Drużyna z Bebelna zdobyła Puchar Wójta Gminy Radków

Ocena 0/5

Drużyna z Bebelna zdobyła Puchar Wójta Gminy Radków 
w XXV Turnieju Piłki Nożnej , który  po raz pierwszy miał charakter charytatywny

 

W niedzielę 4 sierpnia przy idealnej pogodzie ( taka na jaką sobie organizatorzy i zawodnicy zasłużyli) na boisku szkolnym w Radkowie odbyły się rozgrywki piłkarskie zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Radkowie. W zawodach oprócz drużyn z gminy Radków: Bałków, Brzeście, Chycza, Dzierzgów, Radków, wzięły udział zespoły z: Bebelna, Włoszczowy, Konieczna, Moskorzewa, Dobromierza i Kielc. Najpierw przeprowadzono gry eliminacyjne w wyniku których do półfinałów awansowały reprezentacje:  Bebelna, Chyczy, Dobromierza i Kielc. W pierwszym półfinale drużyna Polona Białogon Kielce pokonała Żuczek Dobromierz 2-0. Drugi półfinał pomiędzy reprezentacjami Bebelna i Chyczy zakończył się zwycięstwem drużyny z Bebelna 2-0. W meczu o trzecie miejsce zespół z Dobromierza pokonał Chyczę 2-1. Finał między drużynami Kielce i Bebelno zakończył się zwycięstwem zespołu z Bebelna 1-0. Tytuł króla strzelców rozgrywek wywalczył Jakub Termin 
z drużyny Dzierzgów, który strzelił 4 bramki. Zwycięzca rozgrywek czyli drużyna z Bebelna wystąpiła w składzie: Dawid Gierbuszewski,  Bartek Lesiak,  Radosław Ruta, Dawid Stępniak, Mikołaj Suliga, Maciej Woronienko, Bartek Gierbuszewski, Mateusz Popczyk, Michał Luzar, Adam Śliwiński, Mateusz Brzdąk i Rafał Bonek.                                                                                                      

Oto wyniki wszystkich meczów :  

Eliminacje: 
Moskorzew- Włoszczowa 1-2    
Konieczno- Radków 1-0   
Chycza- Dzierzgów 3-2    
Bebelno-Bałków 1-0         
Moskorzew- Dobromierz 0-2    
Konieczno-Kielce 0-1        
Chycza-Brzeście 2-0          
Włoszczowa- Dobromierz 0-2   
Radków- Kielce 1-1           
Dzierzgów- Brzeście 2-2

Półfinały:     
Dobromierz- Kielce 0-2    
Bebelno-Chycza 2-0          
O III  miejsce:         
Dobromierz – Chycza 2-1           
Finał: :
Bebelno-Kielce 1-0                       

Nagrody wręczył Pan Jarosław Dominik – Wójt Gminy Radków, a były to : puchar, statuetka, dyplomy i sprzęt sportowy ufundowany przez Gminę Radków ze środków przyznanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.     
Wielkie słowa podziękowania dla ofiarodawców którzy napełnili puszki wolontariuszy. Wynik zbiórki to 10 796,32 zł. Kwota ta zasiliła subkonto Mikołaja we włoszczowskiej fundacji „Jesteśmy Blisko”. 
Dziękujemy wolontariuszom głównie z Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Radkowie, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w przeprowadzoną zbiórkę. 

Galeria zdjęć

452635982_2134191383738984_5917326448873940240_n 453043074_1008720387230978_3047859360335734389_n 453654008_1050289066482258_6101650787120343282_n 453962591_1544077273194006_66928248789670507_n 454270905_820770866705062_1638947893006592517_n do gazety 1 do gazety 2 do gazety 452231360_1456133558369101_5681262193004617222_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności