Door-To-Door

Usługi indywidualnego transportu „door-to-door” to projekt, który ma wprowadzić nową jakość usług transportowych w jednostkach samorządu terytorialnego – szczególnie na obszarach wiejskich, gdzie dostęp do placówek zdrowia czy rehabilitacji jest często znacznie utrudniony.


Usluga indywidualnego transportu door-to-door w Gminie Radków, w ramach Osi Priorytetowej II,
Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Dzialanie 2.8 Rozwój Usług
Społecznych Świadczonych w Środowisku Lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
2014-2020

Informujemy, że od maja bieżącego roku rozpoczęła się realizacja usługi transportowej „Door-to-door” w ramach, której na terenie naszej gminy będzie funkcjonował indywidualny bezpłatny transport dla osób starszych i niepełnosprawnych, które ukończyły 18 rok życia.

W ramach projektu będziemy służyć transportem do Ośrodka Zdrowia, w wyjazdach do specjalistów i innych usługach np. edukacyjnych, zawodowych.

Informacje o planowanych wyjazdach należy zgłaszać z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu : 34 35-41-120 wew. 34 lub 665-440-899 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radkowie.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok