Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Gmina Radków w rankingu zamożności samorządów znacząco polepszyła swoją pozycję

Ocena 0/5

Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, iż gmina Radków awansowała  z 1266 miejsca aż na 142 miejsce z dochodem 5420,79 zł na jednego mieszkańca. Wynika to z danych opublikowanych przez Ministerstwo Finansów za rok 2022. To ponad 1124 miejsc w górę rankingu. Jest to bardzo duże osiągnięcie dla naszej gminy mającej ponad 2 tysiące mieszkańców. O tak ogromnym skoku zdecydowały niewątpliwie pozyskiwane liczne dotacje m.in. z Rządowego Funduszu tj;  
 5.098,319,20 zł  dofinansowania z  Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych pn. „Modernizacja infrastruktury drogowej zlokalizowanej na terenie gminy Radków” czy ponad 13 mln na infrastrukturę wodno-kanalizacyjną z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych pn. „Budowa kontenerowej oczyszczalni ścieków dla miejscowości Krasów i Skociszewy” oraz ”Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Radków”. 

W/w inwestycje to tylko dwie z wielu realizowanych w roku ubiegłym.  Zamożność gminy Radków przekłada się nie tylko na inwestycje w infrastrukturę, ochronę zdrowia czy poprawę bezpieczeństwa. To także wizerunek całej naszej gminy, która wygląda coraz lepiej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.